Sitemize üye olurken ya da misafir olarak alışveriş yapmak üzere vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için önemlidir.

Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler, teslimat ve fatura adresleri, telefon numaraları, vs. başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz için birtakım bilgiler size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Sintra Cosmetic A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Sintra Cosmetic A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Sintra Cosmetic A.Ş.'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.

Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Sintra Cosmetic A.Ş. müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.